Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. ročník 10.2.2018

 img_2018.jpg

               
 Únorový Třebovický maraton - Memoriál Františka OHERY sobota 10.02.2018 10.02 - 14.ročník
            čas  
poř. st.č. příjmení jméno narození oddíl 42195 m kategorie
               
1. 29 TICHÝ Peter 12.03.1969  Kysucké Nové Mesto /Sk/ 2:56:10 1. /45-54/
2. 43 PROCHÁZKA Marek 18.05.1974  Šumperk 3:02:03 1. /do 44/
3. 36 URBACZKA Matěj 07.07.1996  NVPP, Kalenji - Orun Třinec 3:04:45 2. /do 44/
4. 2 TOMÁNEK Roman 11.10.1960  Gallak Slavičín 3:08:38 1. /55-64/
5. 23 SELUCKÝ Jiří 03.08.1965  Kyjov 3:15:39 2. /45-54/
6. 12 JASEK Tadeusz 31.10.1951  PZLAM /Polsko/ 3:20:46 1. /nad 65/
7. 48 ZÁMORA Jozef 06.03.1978  ARBE Team Bratislava /Sk/ 3:23:10 3. /do 44/
8. 13 KOPEČNÝ Dušan 01.06.1973  Liga 100 Olomouc 3:23:53 4. /do 44/
9. 11 SKLOORC Grzegorz 14.12.1987  Team Siemion /Polsko/ 3:24:31 5. /do 44/
10. 81 ĎURIGA Stanislav 30.08.1961  Trenčín /Slovensko/ 3:26:48 2. /55-64/
11. 41 SMĚŠNÝ Pavel 06.05.1968  V12 - Team 3:31:35 3. /45-54/
12. 34 VONŠÍK Lukáš 20.03.1982  Ostrava 3:33:40 6. /do 44/
13. 25 SELUCKÁ Blanka 10.03.1970  Kyjov 3:36:22 1. /ženy/
14. 70 ŽŮREK Jiří 28.05.1983  Jof-x team Ostrava 3:36:45 7. /do 44/
15. 38 URBACZKA Pavel 13.08.1969  NVPP Team Třinec 3:38:15 4. /45-54/
16. 30 ŠMÁRIK Milan 20.10.1962  Žilina /Slovensko/ 3:40:38 3. /55-64/
17. 22 SEDLÁK Pavel 05.11.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 3:42:45 5. /45-54/
18. 88 KRÁTKÝ Tomáš 15.04.1985  Royal Bay - Liga 100 Olomouc 3:42:58 8. /do 44/
19. 18 SOTOLÁŘ Stanislav 31.08.1970  OB Veselice 3:44:00 6. /45-54/
20. 32 ČAPKA František 17.02.1968  Minerva Boskovice, Brno 3:44:38 7. /45-54/
21. 19 KUCKO Miroslav 19.05.1958  Liberec 3:45:35 4. /55-64/
22. 46 KOSTKA Tomáš 30.04.1974  Vikýřovice 3:45:48 9. /do 44/
23. 17 KRIKL Pavel 05.02.1979  Jaroměřice 3:46:14 10. /do 44/
24. 28 MENCNER Adrian 06.03.1970  Baków /Polsko/ 3:46:22 8. /45-54/
25. 8 CZUCHWICKI Waclaw 09.03.1958  Zbaszyń /Polsko/ 3:47:56 5. /55-64/
26. 62 KOZUB Kamil 24.02.1976  SCMT Zlín 3:50:41 11. /do 44/
27. 89 PAVLACKÝ Jaroslav 30.12.1962  Trenčianské Teplice /Sk/ 3:51:20 6. /55-64/
28. 76 ZÁRUBOVÁ Pavla 29.08.1990  Frýdek-Místek 3:53:50 2. /ženy/
29. 35 DVOŘÁČEK Vlastimil 23.03.1959  Doudleby nad Orlicí 3:59:27 7. /55-64/
30. 73 FLATANOVSKÝ Zdeněk 04.09.1961  Budišov nad Budišovkou 4:03:45 8. /55-64/
31. 78 KOVALČÍK Vladimír 20.06.1951  Trenčín /Slovensko/ 4:13:36 2. /nad 65/
32. 3 HRČEK Petr 04.06.1961  Brandýs nad Labem 4:19:43 9. /55-64/
33. 74 LUKSZA Radek 22.08.1974  Maraton klub Seitl Ostrava 4:21:50 9. /45-54/
34. 53 LINHART Milan 19.11.1964  KBA Grafitec Dobruška 4:28:04 10. /45-54/
35. 40 SIWEK Krzysztof 14.04.1967  Zloty Stok /Polsko/ 4:30:49 11. /45-54/
36. 50 KRUMER Miroslav 02.07.1949  MK Ostrov 4:34:15 3. /nad 65/
37. 90 STIBOR Miroslav 04.11.1952  Ostrava 4:42:19 4. /nad 65/
38. 31 SIMON Alexander 17.11.1947  DS Žilina /Slovensko/ 4:47:23 5. /nad 65/
39. 37 LYSCARZ Józef 29.03.1980  Katowice /Polsko/ 4:51:21 12. /do 44/
40. 49 VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977  MK Kladno 4:52:33 12. /45-54/
41. 27 SEDZIELOR Boguslaw 06.02.1964  Kamraty /Polsko/ 4:53:03 13. /45-54/
42. 56 ULMA Tomáš 12.10.1964  Praha 4:54:53 14. /45-54/
43. 26 SVOZIL Libor 05.10.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 4:55:49 15. /45-54/
44. 42 BIELICKI Miroslaw 11.02.1975  Ultras Run /Polsko/ 4:58:26 16. /45-54/
45. 7 TROMBÍK Emil 27.10.1946  Český Těšín 5:04:01 6. /nad 65/
46. 21 STEPIEŃ Marek 06.10.1961  Majster sport team /Polsko/ 5:19:38 10. /55-64/
47. 1 BŘEZINA Jiří 23.04.1939  Přerov 5:59:50 7. /nad 65/
48. 9 MÁČALA Jaroslav 16.08.1984  Maraton klub Seitl Ostrava 6:00:07 13. /do 44/
               
            21100 m  
1. 267 VIŠNĚVSKÝ Andrej 05.06.1991  Sri Chinmoy Marathon Team Zlín 1:20:51  
2. 250 DOMINIK Ondřej 23.08.1977  Maraton klub Seitl Ostrava 1:22:21  
3. 264 HVOLKA Petr 19.03.1975  Jump Sport Frýdek-Místek 1:23:53  
4. 227 ŠINDELEK Daniel 04.05.1965  Maraton klub Seitl Ostrava 1:26:16  
5. 240 HOSTAŠA Milan 15.07.1985  TJ Valašské Meziříčí 1:26:25  
6. 242 RADOMSKÝ Marek 12.03.1989  Ostrava 1:27:05  
7. 251 ŠKAPA Marek 06.09.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 1:27:16  
8. 217 BALÁŽ Roman 07.06.1965  Baláž Extreme Team Ostrava 1:29:01  
9. 208 NEUWIRTH Alexandr 15.12.1955  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:30:14  
10. 235 FILIPIOVÁ Eva 26.05.1986  TJ Šumperk 1:30:37 1. /ženy/
11. 225 KREJČÍ Dalibor 13.04.1974  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:31:44  
12. 206 MIČKA Jaroslav 03.05.1960  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:32:03  
13. 276 FROST Gary 16.10.1971  Team GB !!! 1:32:30  
14. 260 JANALÍK Martin  00.00.1980  Hobby Runners Vratimov 1:33:21  
15. 233 BRÁNKA Karel 26.08.1968  Sri Ch.Marathon Team Olomouc 1:35:48  
16. 220 ZBOŘILOVÁ Ivana 07.10.1982  BK SaK Ložiska Karviná 1:36:15 2. /ženy/
17. 273 MEŠKO Igor 19.08.1986  Trenčín /Slovensko/ 1:37:43  
18. 283 LEGERSKÁ Hana 19.03.1985  SSK Vítkovice 1:39:03 3. /ženy/
19. 272 LIPINA Tomáš 23.02.1966  Maraton klub Seitl Ostrava 1:39:15  
20. 253 MATĚJ Lukáš 22.01.1980  OLOMOUC-Holice 1:40:20  
21. 218 WALA Petr 25.10.1971  BK SaK Ložiska Karviná 1:40:36  
22. 228 MRAJCA Tomáš 31.10.1972  Maraton klub Seitl Ostrava 1:41:17  
23. 237 DVORSKÝ Ladislav 16.02.1965  Maraton klub Seitl Ostrava 1:41:21  
24. 256 KAŠPARKOVÁ Lucie 06.09.1987  Maraton klub Seitl Ostrava 1:42:51 4. /ženy/
25. 299 HALM Václav 30.01.1981  Doubrava 1:43:33  
26. 226 DRASTICHOVÁ Magdaléna 23.05.1984  Maraton klub Seitl Ostrava 1:45:21 5. /ženy/
27. 241 CAMFRLA René 24.08.1966  www.copn.cz Val. Mez. 1:45:28  
28. 239 JANÁSEK Aleš 11.10.1972  AAAA Výškovice 1:45:30  
29. 209 VOJTÍŠEK Tomáš 24.11.1973  AC Moravská Slávia Brno 1:47:01  
30. 222 KASINA Michal 13.09.1983  Kasící Ostrava 1:47:22  
31. 280 KARAS Ivan 04.02.1988  Klub bláznů Ostrava 1:47:32  
32. 248 DOMINIKOVÁ Jana 18.12.1978  Maraton klub Seitl Ostrava 1:48:14 5. /ženy/
33. 274 JEŘÁBEK Kamil 11.02.1976  VK Perun Ostrava 1:48:54  
34. 216 VYTISK Alfons 01.11.1949  Maraton klub Seitl Ostrava 1:49:26  
35. 282 DEDEK Vladimír 18.03.1978  BK Olbramice 1:49:46  
36. 277 SIROČÁK Petr 02.08.1978  xxx CF Ostrava 1:50:37  
37. 247 BĚLICA Jan 27.08.1987  Ostrava 1:51:12  
38. 268 BILOUS Martin  05.03.1973  BK SaK Ložiska Karviná 1:53:25  
39. 204 MUCHA Mateusz 17.12.1992   1:54:02  
40. 269 KOTEK Petr 17.06.1975  Polanka nad Odrou 1:55:03  
41. 265 ŽŮRKOVÁ Eva 27.11.1975  Jof-x Team Ostrava 1:57:19 6. /ženy/
42. 278 VAVREČKA Luděk 19.05.1966  Vratimov 1:57:26  
43. 270 KOTEK Jiří 26.09.1971  Running man 71 1:59:54  
44. 281 DEDKOVÁ Lenka 07.06.1979  BK Olbramice 2:02:08 7. /ženy/
45. 232 SEDLÁČEK Petr 12.10.1978  Briders Olomouc 2:03:06  
46. 243 PROCHÁZKA Václav 12.01.1945  Maraton klub Seitl Ostrava 2:06:21  
47. 203 HRABUŠKA Jaroslav 15.07.1957  Maraton klub Seitl Ostrava 2:06:35  
48. 234 TRUNEČKOVÁ Lenka 13.06.1989  Sri Chinmoy Marathon Team 2:07:50 8. /ženy/
49. 236 DEDEK Martin  15.10.1967  Ostrava 2:08:23  
50. 261 DĚDEK Beskydský 14.12.1945  Klub důchodců Orlová 2:08:45  
51. 275 KREJZLOVÁ Věra 14.02.1966  BK SaK Ložiska Karviná 2:11:13 9. /ženy/
52. 223 KASINOVÁ Lucie 24.04.1985  Kasíci Ostrava 2:14:22 10. /ženy/
53. 205 WNUK Grzegorz 08.12.1968  100 Marathon club Poland 2:16:31  
54. 244 OBDRŽÁLEK Vít 11.02.1965  Lítací jelen C Ostrava 2:16:39  
55. 279 PLATZEK Jiří 04.02.1964  Hlučín 2:47:44  
56. 221 ŠVRČEK Jiří 18.01.1953  Ostrava 2:50:20  
               
            10550 m  
1. 121 WALA Jan 15.03.1995  Havířov 0:43:57  
2. 133 ŠIANSKÁ Adéla 03.07.1991  OSTRAVA-Poruba 0:49:28 1. /ženy/
3. 136 PTAŠEK Jan 26.12.1991  OSTRAVA-Poruba 0:49:28  
4. 137 HÁJOVSKÝ Tomáš 16.02.1964  Hlučín 0:59:36  
5. 125 ČECH Zdeněk 18.06.1958  Maraton klub Seitl Ostrava 0:59:41  
6. 126 LIPINOVÁ Ivana 02.02.1977  Ostrava 1:04:49 2. /ženy/
7. 123 LASTOVIČKA Viktor 14.09.1978  Havířov 1:07:07  
8. 124 MACHALSKÝ Ondřej 15.07.1987  Valašské Meziříčí 1:15:18  
  122 BEJDÁKOVÁ Radka     NF  
               
   

Počasí: zataženo, vrstva asi 10 cm ušlapaného sněhu, místy bez sněhu, -4 - -3°C.